Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Profesjonalny Camping i Agroturystyka Forteca / 15 minut autem od Szkoły Windsurfing nad Jeziorem Bielawskim.

Kategoria: Baza noclegowa
Profesjonalny Camping i Agroturystyka Forteca / 15 minut autem od Szkoły Windsurfing nad Jeziorem Bielawskim.
 

Profesjonalny Camping i Agroturystyka Forteca / 15 minut autem od windsurfingu z www.dobraintegracja.pl

Działamy od roku 2003, kiedy to zakupiliśmy 5ha działkę w Uciechowie. Wcześniej teren funkcjonował jako piaskownia, której początki działalności sięgają czasów sprzed II Wojny Światowej, kiedy to na naszych terenach zamieszkiwała ludność niemiecka. Po intensywnych pracach ziemnych takich jak równanie terenu, obsiewanie trawą obsadzaniem krzewami i drzewostanem oraz remontem istniejących budynków rozpoczęliśmy pierwszy sezon kempingowy.

Rok później uruchomiliśmy restauracje, w której z pomocą mamy Ani wprowadziliśmy menu kuchni polskiej z naturalnych składników. Od tego czasu nieustannie numerem 1 jest m. in. ”szarlotka pani Jasi”, pierogi ruskie oraz pstrąg z zakręconymi frytkami. W czasie dekady naszej działalności restauracja została rozbudowana o salę weselną oraz nowa salę konsumpcyjną. Poszerzyliśmy bazę noclegową o pokoje gościnne w stylu motelowym. Powstał stylowy taras z fontanną, powstała wieża widokowa z panoramą na Góry Sowie oraz Górę Slężę. W sezonie letnim funkcjonują drewniane domki letniskowe w zacisznej i malowniczej części Fortecy oraz kamienny grill na uroczystości biesiadne.

W roku 2014 wraz z budową obwodnicy Uciechowa uruchomiony został II wjazd na Fortecę, a w związku z tym powstał dodatkowy, przestronny parking na samochody osobowe i autokary. W sezonie letnim organizujemy liczne koncerty z muzyką na żywo z udziałem m. in fortepianu oraz saksofonu altowego. Na instrumentach grają właściciele Anna & Mathijs oraz zapraszani muzycy. Z ogromną satysfakcją dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych gości i dlatego z każdym sezonem oferujemy Państwu nowości kulinarne w naszej karcie menu, rozbudowę terenu o funkcje rekreacyjną i wypoczynkową, a także o nowy repertuar muzyczny umilający letnie wieczory.

Zapraszamy serdecznie do Fortecy.