Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

ZWIEDZAMY SUDETY NA E-BIKE / SUPER POMYSŁ NA WEEKEND / IMPREZA CYKLICZNA OD KWIETNIA DO KOŃCA LISTOPADA / NAJBLIŻSZY TERMIN NIEDZIELA 2O LISTOPADA / SUPER CENA OD 299 ZŁ !!!

ZWIEDZAMY SUDETY NA E-BIKE / SUPER POMYSŁ NA WEEKEND / IMPREZA CYKLICZNA OD KWIETNIA DO KOŃCA LISTOPADA /<strong> NAJBLIŻSZY TERMIN NIEDZIELA 2O LISTOPADA / SUPER CENA OD 299 ZŁ !!! </strong>
 

Wycieczka z przewodnikiem. Zwiedzamy Sudety Środkowe na rowerach elektrycznych, górskich E-MTB. To cykliczna
impreza która odbywa się na trasach Strefa MTB Sudety.
Największa w Polsce sieć górskich tras rowerowych, ponad 500 km. Zwiedzaj góry inaczej, lepiej dzięki nowej technologii. Otwiera ona przed wami nowe możliwości poznawania i dostępu do gór. E-bike MTB to jest przełom technologiczny dający możliwość dodarcia w miejsca wcześniej niedostępne i nieosiągalne dla większości turystów.

Dla kogo ?

Jest to impreza otwarta, dla klientów indywidualnych w każdym wieku.  Nie ma też specjalnych wymagań fizycznych gdyż każdy samodzielnie ustala na bieżąco obciążenie w swoim rowerze. Czyli sami decyduje ile chcecie się zmęczyć. Przed rozpoczęciem imprezy uczestnicy otrzymują krótkie przeszkolenie z prostej obsługi E-Bike.
Jeżeli jesteście zainteresowani taką imprezą dla grupy zorganizowanej lub firmy prosimy kliknąć w poniższy przycisk.

Harmonogram imprezy ( 1 dzień )

Godzina 10.00 – Spotkanie organizacyjne, nauka obsługi rowerów, przygotowanie, ustawienie i wydanie e-bike. Opis trasy, wydanie mapek i zasady bezpieczeństwa. 11.00 – Wyjazd na trasy Strefy Mtb Sudety, po drodze przerwy w punktach panoramicznych i długa przerwa w jednym ze schronisk PTTK. Powrót około 16.00.

Harmonogram imprezy ( 2 dni )

Pierwszy dzień godzina 10.00 – Spotkanie organizacyjne, nauka obsługi rowerów, przygotowanie, ustawienie i wydanie e-bike. Opis trasy, wydanie mapek i zasady bezpieczeństwa. 11.00 – Wyjazd na trasy Strefy Mtb Sudety, po drodze przerwy w punktach panoramicznych i długa przerwa w jednym ze schronisk PTTK. Powrót około 16.00.
18.00 do 21.00 – Ognisko integracyjne z kiełbaskami, pieczywem i surówkami. Dzień drugi godzina 10.00 – Wyjazd na trasy Strefy Mtb Sudety, po drodze przerwy w punktach panoramicznych i długa przerwa w jednym ze schronisk PTTK. Powrót około godziny 16.00.

Co jest w cenie imprezy.
 • Wypożyczenie rowerów elektrycznych MTB na jeden lub dwa dni.
 • Obsługa instruktora który jest też przewodnikiem.
 • Ognisko z menu. ( Tylko przy opcji dwudniowej )
 • Bus serwisowy w przypadku awarii i awaryjny rower MTB klasyczny. 
 • Mapki tras.
 • ładowanie rowerów i nocne przechowanie. 
 • Transport rowerów na miejsce rozpoczęcia jazdy.
 • Pakiet serwisowy: dętki, zestaw naprawczy i podstawowe klucze.  

Cennik imprezy.

Cena imprezy / 1 dzień 299 zł / osoba.
Cena imprezy / 2 dni 599 zł / osoba.
Cena imprezy z własnym rowerem / 1 dzień 150 zł / osoba.
Cena imprezy z własnym rowerem / 2 dni 300 zł / osoba.
Ognisko dla osób z poza imprezy ( towarzyszących ) 50 zł / osoba.

Noclegi.

Najczęściej rozpoczynamy wycieczki z górskiego Jeziora Bielawskiego. Możecie więc wybrać noclegi w których nie macie potrzeby przemieszczania się samochodem. Poniżej w przycisku przedstawiamy polecaną bazę noclegową i odległość do naszej bazy nad Jeziorem Bielawskim.

KLIKNIJ I ZOBACZ POLECANE OBIEKTY NOCLEGOWE.

Rezerwacja miejsc.

Prosimy wybrać jeden z poniższych terminów i przyciskiem zamawiam zarezerwować imprezę. Można też rezerwować przez e-mail dorota@dobraintegracja.pl. W przypadku bardzo złej pogody istnieje możliwość zmiany terminu, wtedy wasza zaliczka jest bezpieczna i można ją wykorzystać w formie vouchera na inną dowolną imprezę bez limitu czasowego. Gwarancje rezerwacji miejsca macie Państwo po zaksięgowaniu na naszym kącie zaliczki w kwocie 50% zamówionych usług. Pozostała kwota płatna przelewem przed rozpoczęciem imprezy lub gotówką na miejscu na spotkaniu organizacyjnym.

KLIKNIJ W REZERWACJE MIEJSC.

Terminy na sezon 2022r.

Impreza cykliczna, weekendowa lub na zamówienie w tygodniu w miarę wolnych miejsc. Zaczynamy wczesną wiosną a kończymy późną jesienią.

 • Kwiecień / Impreza już się odbyła.
 • Maj / Impreza już się odbyła.
 • Czerwiec/ Imprezy już się odbyły.
 • Lipiec / Sierpień  / BRAK MIEJSC, PRZEPRASZAMY.
 • Wrzesień / Urlop, przepraszamy nieczynne.
 • Październik / Impreza już się odbyła.
 • Listopad / Wycieczka 1 dniowa / 20.11.2022r. / Niedziela. ( Z powody sporych opadów śniegu impreza odwołana, zapraszamy od kwietnia 2023r. )

Jeżeli zgłaszacie grupę 3 lub więcej osób możemy zaproponować dowolny termin w miarę wolnego sprzętu. Prosimy o wcześniejszy telefon 533 300 564.

Przykładowe filmy z naszych imprez rowerowych.
Przykładowe filmy z naszych innych imprez.