Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

ZWIEDZAMY SUDETY NA E-BIKE / SUPER POMYSŁ NA WEEKEND / IMPREZA CYKLICZNA OD KWIETNIA DO PAŻDZIERNIKA / 7 TERMINÓW ROCZNIE.

ZWIEDZAMY SUDETY NA E-BIKE / SUPER POMYSŁ NA WEEKEND / IMPREZA CYKLICZNA OD KWIETNIA DO PAŻDZIERNIKA / 7 TERMINÓW ROCZNIE.
 
Wprowadzenie.

Przedstawiamy nasz nowy produkt turystyczny. Zwiedzamy Sudety Środkowe na rowerach elektrycznych, górskich. To cykliczna, weekendowa impreza która odbywa się na trasach Strefa MTB Sudety.
Największa w Polsce sieć górskich tras rowerowych, ponad 500 km. Zwiedzaj góry inaczej, lepiej dzięki nowej technologii. Otwiera ona przed wami nowe możliwości poznawania i dostępu do gór. E-bike MTB to jest przełom technologiczny dający możliwość dodarcia w miejsca wcześniej niedostępne i nieosiągalne dla większości turystów.

Dla kogo ?

Jest to impreza otwarta, dla klientów indywidualnych w każdym wieku.  Nie ma też specjalnych wymagań fizycznych gdyż każdy samodzielnie ustala na bieżąco obciążenie w swoim rowerze. Czyli sami decyduje ile chcecie się zmęczyć. Przed rozpoczęciem imprezy uczestnicy otrzymują krótkie przeszkolenie z prostej obsługi E-Bike.
Jeżeli jesteście zainteresowani taką imprezą dla grupy zorganizowanej lub firmy prosimy kliknąć w poniższy przycisk.

Harmonogram imprezy.

Sobota godzina 10.00 – Spotkanie organizacyjne, nauka obsługi rowerów, przygotowanie, ustawienie i wydanie e-bike. Opis trasy, wydanie mapek i zasady bezpieczeństwa. 11.00 – Wyjazd na trasy Strefy Mtb Sudety, po drodze przerwy w punktach panoramicznych i długa przerwa w jednym ze schronisk PTTK. Powrót około 16.00.
18.00 do 21.00 – Ognisko integracyjne z kiełbaskami, pieczywem i surówkami. Niedziela 10.00 – Wyjazd na trasy Strefy Mtb Sudety, po drodze przerwy w punktach panoramicznych i długa przerwa w jednym ze schronisk PTTK. Powrót około godziny 16.00.

Co jest w cenie imprezy.
 • Wypożyczenie rowerów elektrycznych MTB na dwa dni.
 • Obsługa instruktora który jest też przewodnikiem.
 • Ognisko z menu.
 • Bus serwisowy w przypadku awarii i awaryjny rower MTB klasyczny. 
 • Mapki tras.
 • ładowanie rowerów i nocne przechowanie.
 • Transport rowerów na miejsce rozpoczęcia jazdy.
 • Pakiet serwisowy: dętki, zestaw naprawczy i podstawowe klucze.  

Cennik imprezy.

Cena imprezy 599 zł / osoba.
Cena imprezy bez roweru 199 zł / osoba.
Cena imprezy z rowerem klasycznym górskim 399 zł / osoba.
Ognisko dla osób z poza imprezy ( towarzyszących ) 50 zł / Osoba.

Noclegi.

Rozpoczynamy wycieczki z górskiego Jeziora Bielawskiego. Możecie więc wybrać noclegi w których nie macie potrzeby przemieszczania się samochodem. Poniżej w przycisku przedstawiamy polecaną bazę noclegową i odległość do naszej bazy nad Jeziorem Bielawskim.

KLIKNIJ I ZOBACZ POLECANE OBIEKTY NOCLEGOWE.

Rezerwacja miejsc.

Prosimy wybrać ze sporym wyprzedzeniem jeden z poniższych terminów i przyciskiem zamawiam zarezerwować imprezę. Można też rezerwować przez e-mail dorota@dobraintegracja.pl. W przypadku bardzo złej pogody istnieje możliwość zmiany terminu, wtedy wasza zaliczka jest bezpieczna i można ją wykorzystać w formie vouchera na inną dowolną imprezę bez limitu czasowego. Gwarancje rezerwacji miejsca macie Państwo po zaksięgowaniu na naszym kącie zaliczki w kwocie 300 zł osoba. Pozostała kwota płatna przelewem przed rozpoczęciem imprezy lub gotówką na miejscu na spotkaniu organizacyjnym.

KLIKNIJ W REZERWACJE MIEJSC.

Terminy na sezon 2022r.

Impreza cykliczna. Dwu dniowa, weekendowa organizowana 7 razy rocznie. Zaczynamy wczesną wiosną a kończymy późną jesienią z wyłączeniem dwóch miesięcy wakacyjnych i września.

 • Kwiecień dwa terminy weekendowe / 09 na 10.04.2022r. / 23 na 24.04.2022r.
 • Maj dwa terminy weekendowe / 14 na 15.05.2022r. / 28 na 29.05.2022r.
 • Czerwiec / 25 na 26.06.2022r.
 • Październik dwa terminy weekendowe / 08 na 09.10.2022r.
  / 22 na 23.10.2022r.

Jeżeli zgłaszacie grupę pięć osób lub więcej możemy zaproponować dowolny termin w miarę wolnego sprzętu i terminu. prosimy o wcześniejszy telefon 533 300 564.

Przykładowe filmy z naszych imprez rowerowych.
Przykładowe filmy z naszych innych imprez.