Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Hotel Villam **** / Szkoła windsurfing nad Jeziorem Bielawskim tylko 400m.

Kategoria: Baza noclegowa
Hotel Villam **** / Szkoła windsurfing nad Jeziorem Bielawskim tylko 400m.
 

Obiekt Hotelu “Villam” to unikalna perła architektury przełomu XIX i XX w., w otoczeniu dwuhektarowego ponad stuletniego parku, tworząca jedno z najbardziej urzekających założeń willowo – parkowych o ponadregionalnym znaczeniu.

Wnętrze obiektu zostało urządzone z właściwą elegancją daleką od typowej aranżacji wnętrz hotelowych. Wystrój komfortowo umeblowanych pokoi łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym designem tworząc wygodną przestrzeń do relaksu i pracy. Atmosferę obiektu wzbogacają oryginalne dzieła sztuki i dokumenty z okresu budowy obiektu oraz prace polskich artystów powojennych

Hotelowa restauracja, w starannie urządzonych wnętrzach salonu z początku XX wieku, oferuje kulinaria inspirowane sprawdzonymi potrawami kuchni tradycyjnej wzbogaconej o autorskie dokonania szefów kuchni.

Hotel dedykowany jest dla wymagających Gości powyżej trzynastego roku życia poszukujących niebanalnych lokalizacji i wnętrz.

Obiekt położony jest w historycznej strefie czystego powietrza. Jego jakość monitorują czujniki, których bieżące wskazania może odczytywać każdy z naszych Gości w dowolnym czasie na własnych urządzeniach mobilnych.

Ogromne znaczenie przywiązujemy do działań ekologicznych. Energia niezbędna do funkcjonowania Hotelu produkowana jest we własnej instalacji fotowoltaicznej a na ile to tylko możliwe, używamy przedmiotów bio-degradowalnych.

Strona www Hotel Villam